Lista kontrolna fotografa ślubnego – przygotowanie do dnia ślubu

Fragment za darmo

jak przygotować się na rozmowę z młodą parą / fotografemPo kliknięciu w link poniżej możesz pobrać za darmo listę kontrolną z której ja korzystam przygotowując się do dnia ślubu. Oczywiście nie jest to wszystko. Cały „Niezbędnik Fotografa Ślubnego” zawiera dosłownie od A do Z czynności i zdarzenia od pierwszej rozmowy z narzeczonymi, aż do przekazania dzieła i odbioru pieniędzy. Nie musisz się więc domyślać, albo „wymyślać na nowo koła”.

Pobierz fragment za darmo
Lista-kontrolna-fotografa-slubnego


Kiedy zobaczysz jak przydatna jest taka checklista, zainteresuj się całą listą kontrolną fotografa. Dzięki niej nigdy nie zapomnisz o żadnej czynności i wydarzeniu. Przygotujesz się do wszystkich przewidywalnych momentów, jakie fotograf może napotkać w czasie reportażu z dnia ślubu młodej pary. Ten dokument jest tak dokładny, że nawet osoba, która nigdy nie asystowała fotografowi ślubnemu zyska kompendium wiedzy: „Jak to się robi?”. Pełen „Niezbędnik Fotografa Ślubnego” możesz kupić tutaj za niezwykle niską cenę w stosunku do merytorycznej jego wartości. Przecież są to sekrety fotografów ślubnych wynikające z doświadczenia, a nie z wiedzy książkowej.

Kup Wszystkie Scenariusze Dnia Ślubu, Przygotowań oraz Postprodukcji.

Możesz pomyśleć: „OK, ale ja chciałbym dowiedzieć się jeszcze więcej!”. Pewnie interesuje Cię, to co jest między wierszami list kontrolnych fotografa, scenariuszy dnia ślubu. Interesuje Cię to czego można dowiedzieć się tylko w czasie bezpośredniej rozmowy z doświadczonym fotografem. Bo przecież fotograf ślubny rzadko dzieli się swoją wiedzą publicznie. Konkurencja na tym rynku jest duża, a sukces zależy w dużej mierze właśnie od doświadczenia.
Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Nagrałem „Niezbędnik Fotografa Ślubnego” w wersji video. Przez krótki czas przed sezonem ślubnym, wersja wideo będzie dostępna TUTAJ. Jeśli więc, chcesz zacząć swoją przygodę jako fotograf ślubny warto abyś poznała/poznał jak najwięcej sekretów, które pomogą Ci na starcie. Nie jest to droga łatwa i dlatego zastanów się teraz, czy chcesz, aż tak bardzo ryzykować. Chyba lepiej oprzeć się na wiedzy, która dostępna jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Kup wersję wideo „Niezbędnika Fotografa Ślubnego„. Znajdziesz w niej szczegółowe wyjaśnienie każdego z punktów wszystkich scenariuszy dnia ślubu.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>